maškrty calibra

Pripravili sme pre vás 9 produktov v kategórii maškrty calibra.

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 9 z 9 celkom
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Fresh Turkey 150g
Doplnkové krmivo pre psov s čerstvým morčacím mäsom. Chrumkavá pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek, ktorá neobsahuje žiadne obilniny.
2,87 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Salmon 150g
Doplnkové krmivo pre psov s proteínmi z hmyzu a čerstvým mäsom z lososa. Chrumkavá pochúťka s neobvyklou kombináciou ingrediencií neobsahuje obilniny ani kuracie mäso.
3,94 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Duck 150g
Doplnkové krmivo pre psov s čerstvým kačacím mäsom. Polovlhká pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek, ktorá neobsahuje žiadne obilniny.
2,87 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Fresh Duck 150g
Doplnkové krmivo pre psov s čerstvým kačacím mäsom. Chrumkavá pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek, ktorá neobsahuje žiadne obilniny.
2,87 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Fresh Lamb 150g
Doplnkové krmivo pre psov s obsahom hmyzích bielkovín a čerstvého jahňacieho mäsa. Chrumkavá pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek, ktorá neobsahuje žiadne obilniny.
3,94 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Fresh Salmon 150g
Doplnkové krmivo pre psov s čerstvým mäsom z lososa. Chrumkavá pochúťka s neobvyklou kombináciou ingrediencií neobsahuje obilniny ani kuracie mäso.
2,87 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Crunchy Snack Insect&Fresh Duck 150g
Doplnkové krmivo pre psov s obsahom hmyzích bielkovín a čerstvého kačacieho mäsa. Chrumkavá pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek, ktorá neobsahuje žiadne obilniny.
3,94 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Čerstvý sleď 150g
Doplnkové krmivo pre psov s čerstvým sleďovým mäsom. Polovlhká pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek neobsahuje obilniny ani kuracie mäso.
2,87 EUR
Detail ponuky
Calibra Dog Verve Semi-Moist Snack Fresh Chicken 150g
Doplnkové krmivo pre psov s čerstvým kuracím mäsom. Polovlhká pochúťka s neobvyklou kombináciou zložiek, ktorá neobsahuje žiadne obilniny.
2,87 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky Calibra

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku Calibra. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore