HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM 12,5KG

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM predstavujú kvalitné suché krmivo v prémiovej rade Happy Dog, ktoré podporuje aktívny a zdravý život psa. J

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
187
Doba dodania:
3 Dni

35,90 € s DPH 29,92 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM 12,5KG

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM predstavujú kvalitné suché krmivo v prémiovej rade Happy Dog, ktoré podporuje aktívny a zdravý život psa. Je špeciálne určené pre dospelých psov stredných plemien s hmotnosťou 11- 25 kg a s priemernou dennou aktivitou 2 - 3 hodiny. 

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM plne rešpektujú potreby zdravých dospelých psov. Obsahujú vyvážené množstvo bielkovín, energie a tukov. Toto zloženie aktívne prispieva k prevencii obezity a vzniku rôznych civilizačných ochorení psob. Navyše, granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM majú vysokú mieru stráviteľnosti (90%) a vynikajúce chuťové vlastnosti. 

Podávaním suchých granúl sa posilňujú žuvacie svaly a podporuje sa zdravý chrup. Žuvanie granúl prispieva k znižovaniu množstva zubného kameňa a podporujú sa silné zuby. 

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM je dobrá voľba pre zdravie !

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM obsahujú jedinečnú formulu Life plus concept, ktorá zahŕňa jednak moderné prístupy vo výžive psov, tak aj najmodernejšie technológie spracovania surovín. Granule plne rešpektujú potreby psov pre vyváženosť živín a nároky na pestrosť surovín. Pri výrobe suchých granúl HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM sa využívajú iba najkvalitnejšie zdroje surovín. 

Moderná doba prináša nové nároky aj vo výžive psov. Pre dlhý a zdravý život psa je nevyhnutná správna výživa. Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM obsahujú primerané množstvo energie a tuku a dostatok kvalitných bielkovín hydinového pôvodu.Ďalej sú využívané prírodné zdroje živín, ktoré zabezpečujú dostatok minerálov, vitamínov, omega 3 a 6 mastných kyselín a ďalších nutrične dôležitých látok. 

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM je kvalitné prírodné krmivo bez konzervantov, farbív a ďalších chemických látok.

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Dodacia doba3 dni
Hmotnosť12,500 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod