HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM 1KG

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM sú prémiové granule pre dospelých psov stredných plemien - od 11 do 25 kg a s normálnou potrebou energie - denná aktivita 2 až 3 hodiny.

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
185
Doba dodania:
3 Dni

4,19 € s DPH 3,49 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM 1KG

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM sú prémiové granule pre dospelých psov stredných plemien - od 11 do 25 kg a s normálnou potrebou energie - denná aktivita 2 až 3 hodiny. Moderná receptúra plne rešpektuje požiadavky dospelých psov. Krmivo obsahuje menej tukov a energie, pri zachovaní potrebného množstva kvalitných bielkovín. Stráviteľnosť krmiva je vysoká - okolo 90%, rovnako majú granule dobré chuťové vlastnosti a sú bezproblémovo prijímané. 

Zdravie s HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM prispievajú k ochrane zravia psov. Nižší príjem energie predchádza obezite a rôznym civilizačným ochoreniam. Navyšej, jedinečný Life plus concept dodáva krmivu potrebné množstvo vitamínov a minerálov a ďalších dôležitých živín. HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM sú obohatené o morské mäkkýše - novozélandké mušle, ktoré prispievajú z zdraviu kĺbov a šliach. 

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM tiež podporuje zdravú kožu a krásnu srsť. Granule sú obohatené o ľanové semienka s vysokým obsahom omega 3 a 6 mastných kyselín. Prídavok prírodného pektínu aktívne prispieva k dobrému tráveniu psov. 

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Dodacia doba3 dni
Hmotnosť1,000 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod