HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM 4KG

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM je vysoko kvalitné suché prémiové krmivo, ktoré podporuje aktívny a zdravý život psa

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
186
Doba dodania:
3 Dni

12,79 € s DPH 10,66 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM 4KG

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM

 

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM je vysoko kvalitné suché prémiové krmivo, ktoré podporuje aktívny a zdravý život psa. Je pripravované špeciálne pre dospelých psov stredných plemien s hmotnosťou 11- 25 kg a s priemernou dennou aktivitou 2 - 3 hodiny. 

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM obsahujú vyvážené množstvo energie a menej tuku, čo pomáha k racionálnej výžive a prevencii civilizačných ochorení, ktorými sú rovnako ako ľudia ohrozovaní aj naši psy. Granule Happy Dog sa vyznačujú skutočne vysokou stráviteľnosťou, okolo 90% a s dobrými chuťovými vlastnosťami. 

S HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM zdravie chutí !

Granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM využívajú najmodernejšie technológie a moderné prístupy pri zostavovaní receptúry. Jedinečná formula Life plus Conccept plne rešpektuje druhové potreby psov a ich nároky na pestrosť surovín, dostatok kvalitných bielkovín hydinového pôvodu a nižší obsah energie a tukov. Zložky krmiva tvoria čisto prírodné a kvalitné suroviny, ktoré obohacujú granule o dostatok vitamínov, minerálov, omega 3 a 6 mastkých kyselín ako aj ďalšie nutrične významné živiny. 

Najnovšie sú granule HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM obohatené o kvalitné a zdraviu prospešné morské mušle, ktoré obsahujú látky podporujúce zdravie kĺbov a šliach.  Receptúra Life pluc concept obrahuje i prídavok zdravých ľanových semienok, čo priamo prospieva zdraviu pokožky a k dobrému stavu srsti. 

HAPPY DOG FIT&WELL ADULT MEDIUM je kvalitné prírodné krmivo bez konzervantov, farbív a ďalších chemických látok.

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Dodacia doba3 dni
Hmotnosť4,000 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod