HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR 12,5KG

HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR  je kompletné krmivo pre všetkých starších psov nad 11 kg.

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
194
Doba dodania:
3 Dni

34,49 € s DPH 28,74 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR 12,5KG

HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR

HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR  je kompletné krmivo pre všetkých starších psov nad 11 kg.

SENIOR - výživa a vitalita pre 3. etapu života
  

S pribúdajúcim vekom sa metabolizmus psov postupne spomaľuje a je potrebné týmto prirodzeným zmenám prispôsobiť aj ich výživu. Aby sme šetrili ich vnútorné orgány, musíme ich potravu špeciálne prispôsobiť - a to znížiť obsah proteínov (bielkovín)sodíka a fosforu. Na druhej strane, iba minimálne by sa mal znížiť obsah energie!

Týtmo špecifickým výživovým potrebám starších psov v plnej miere zodpovedá vysoko kvalitné krmivo HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR, ktoré je na čisto prírodnej báze a využíva iba kvalitné zdroje surovín.

HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR - špeciálne prispôsobené zloženie

Happy Dog Fit & Well Senior obsahuje 5 zdrojov veľmi dobre stráviteľných proteínov tej najlepšej kvality a preto je mimoriadne vyváženým krmivom. Je obohatený špeciálnou, trávenie podporujúcou vlákninou, vitamínom C, ako aj pravými novozélandskými mušľami  a L-karnitínom.

Doplnením o jedinečný Happy Dog Natural Life Concept® z prírodných prísad s artičokou a čakankou vzniká veľmi ľahko stráviteľná a šetrná potrava v SUPER PREMIUM kvalite, ktorá všetkým aktívnym starším psom predlžuje radosť zo života.

Granule HAPPY DOG FIT&WELL SENIOR obsahujú : 19% bielkovín, 9% tuku, 3% vlákniny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály vo vyváženom pomere.

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Hmotnosť12,500 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod