HAPPY DOG NATURCROQ SENIOR 15KG

Granule Happy Dog NaturCroq Senior je zdravá prírodná výživa psích seniorov, ktorá obsahuje odporúčané množstvá jednotlivých živín. 

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
219
Doba dodania:
3 Dni

33,24 € s DPH 27,70 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG NATURCROQ SENIOR 15KG

Psi starnú rôzne rýchlo, vždy v závislosti na telesnej veľkosti. Väčšie plemená starnú rýchlejšie ako malé. 
Avšak všetci seniori potrebujú "seniorské" krmivo pre psov z ľahko stráviteľných surovín veľmi vysokej kvality a vyšší obsah špeciálnych balastných látok. Za účelom ochrany vnútorných orgánov musí byť obsah proteínov, sodíka a fosfora znížený. 
Tieto požiadavky najlepšie spĺňa vyvážené a lahodné kompletné Premium krmivo NaturCroq Senior.

Granule Happy Dog NaturCroq Senior 15kg

Tieto granule sú vhodné pre psov seniorov všetkých plemien. Majú špeciálne prispôsobené zloženie - perfektne vyvážené bielkoviny v top kvalite. Rovnako má receptúra znížený obsah bielkovín, sodíka a forsoru. Navyše, granule Happy Dog NaturCroq Senior majú stabilizovaný vitamín C pre podporu zdravia starnúcich psov. 

Zloženie granúl zodpovedá špecifickým druhovým potrebám a predstavuje bohatú zmes rastilnných a živočíšnych živín. Granule NaturCroq Senior obsahujú: 19% bielkovín, 8% tuku a 3% vlákniny a prispôsobené množstvo minerálnych látok a vitamínov. Samozrejmonťou je obsah antioxidantov, ktoré prispievajú k vyššej kvalite života starších psov.  

Odporúčanie expertov:
Pre svoju optimálnu výživu potrebujú psi okrem mäsa ešte ďaľšie zložky výživy. Preto receptúry krmív NaturCroq dopĺňame domácimi zelenými bylinami, ako je zelený ovos, slnečnicový kvet, režucha a petržlen.

Receptúry granúl Happy Dog NaturCroq obsahujú prémiové krmivá pre každého psa. Špeciálne receptúry plne pokrývajú špecifické požiadavky jednolitvých vekových skupín psov, nároky psov v rôznych úrovniach záťaže alebo psov so špecifickými potrebami. 

Kvalita granúl Happy Dog: Granule Happy Dog sú vyrábané iba z vysokokvalitných surovín, krmivá majú 100% prírodné zloženie! Čo iní označujú "premium" - to u Happy Dog predstavuje MEDIUM! 

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Dodacia doba3 dni
Hmotnosť15,000 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod