HAPPY DOG NATURCROQ SENIOR 4KG

Granule Happy Dog NaturCroq Senior je zdravá prírodná výživa psích seniorov, ktorá obsahuje odporúčané množstvá jednotlivých živín. 

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
218
Doba dodania:
3 Dni

13,19 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG NATURCROQ SENIOR 4KG

Granule Happy Dog NaturCroq Senior  4kg

Granule Happy Dog NaturCroq Senior je zdravá prírodná výživa psích seniorov, ktorá obsahuje odporúčané množstvá jednotlivých živín. Psi starnú rôzne rýchlo, vždy v závislosti na telesnej veľkosti. Väčšie plemená starnú rýchlejšie ako malé. Všetci seniori však potrebujú krmivo ľahko stráviteľné a zo surovín vysojek kvality.  Za účelom ochrany vnútorných orgánov musí byť obsah proteínov, sodíka a fosfora znížený.  Tieto požiadavky najlepšie spĺňa vyvážené a lahodné kompletné Premium krmivo NaturCroq Senior.

 

 18% bielkovín / 8% tukov Iba veľmi kvalitné suroviny Bez chemických prídavných látokk Čo iní označujú PREMIUM, to u nás znamená MEDIUM! Pre všetkých psích seniorov Receptúra šetrná pre vnútorné orgány Znížený obsah bielkovín, sodíka a fosfora Veľmi kvalitné bielkoviny a množstvo zdravej vlákniny Prídavok vitamínu C"

 

Granule Happy Dog NaturCroq Senior - charakteristika. 

Zloženie granúl Happy Dog NaturCroq zodpovedá špecifickým druhovým potrebám psích seniorov a predstavuje bohatú zmes rastilnných a živočíšnych živín. Granule NaturCroq Senior obsahujú: 19% bielkovín, 8% tuku a 3% vlákniny a prispôsobené množstvo minerálnych látok a vitamínov. Samozrejmonťou je obsah antioxidantov, ktoré prispievajú k vyššej kvalite života starších psov. Rovnako má receptúra znížený obsah bielkovín, sodíka a forsoru.

Navyše, granule Happy Dog NaturCroq Senior majú stabilizovaný vitamín C pre podporu zdravia starnúcich psov.  

Receptúry granúl Happy Dog NaturCroq predstavujú špičku medzi krmivami. Sú to prémiové krmivá vhodné pre každého psa. Špeciálne receptúry plne pokrývajú špecifické požiadavky jednolitvých vekových skupín psov, nároky psov v rôznych úrovniach záťaže alebo psov so špecifickými potrebami. 

Kvalita granúl Happy Dog: Granule Happy Dog sú vyrábané iba z vysokokvalitných regionálnych surovín, krmivá majú 100% prírodné zloženie! Neobsahujú žiadne chemické konzervanty, arómy ani farbivá. Čo iní označujú "premium" - to u Happy Dog predstavuje MEDIUM! 


Odporúčanie expertov:
Pre svoju optimálnu výživu potrebujú psi okrem mäsa ešte ďaľšie zložky výživy. Preto receptúry krmív NaturCroq dopĺňame domácimi zelenými bylinami, ako je zelený ovos, slnečnicový kvet, režucha a petržlen.

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Dodacia doba3 dni
Hmotnosť4,000 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod