HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN 15KG

Happy Dog NaturCroq Welpen je vyvážené a dobre stráviteľné krmivo pre štenatá vo veku od 4. týždňov do 12. mesiacov veku.

Výrobca:
HAPPY DOG
Obj. číslo:
222
Doba dodania:
3 Dni

36,09 € s DPH 30,08 € bez DPH

+ -

HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN 15KG

HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN 15KG 

Happy Dog NaturCroq Welpen je vyvážené a dobre stráviteľné krmivo pre štenatá vo veku od 4. týždňov do 12. mesiacov veku. Je špeciálne prispôsobené výživovým potrebám rastúcich šteniatok, obsahuje kvalitné suroviny v potravnárskej kvalite. Krmivo NaturCroq Welpen je 100% prírodné krmivo - neobsahuje žiadne chemické prísaky ako sú konzervanty, farbivá či dochucovadlá. 

HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN - charakteristika

Granule Happy Dog NaturCroq Welpen zabezpečia zdravú a vyváženú výživu rastúcich šteniatok. Je vhodné ich podávať šteniatkam od 4. týždňa veku, kedy im výživa z materského mlieka už nepostačuje. NaturCroq Welpen obsahujú iba kvalitné živočíšne zdroje bielkovín z hydiny a prídavok dobre prevarených obilnín. 

Samorzejmosťou krmiva Happy Dog NaturCroq Welpen je obsah všetkých potrebných vitamínov, minerálov, a ďalších výživných látok, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý a primeraný rast a vývoj šteniat. 

HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN - zloženie

Granule NaturCroq Welpen obsahujú 29% bielkovín, 14% tuku, 3% vlákniny a 39,5% uhľohydrátov. Krmivo má vyvážený pomer vápnika, fosforu, sodíka a draslíka. 

Pre zlepšenie chuťových vlastností krmiva a podporu zdravého trávenie obsahujú granule NaturCroq Welpen prídavok sušených byliniek - slnečnica, petržlen, žerucha, zelený ovos a ďalšie. 

Parametre

PríchuťHydina
ObilninyÁno
Dodacia doba3 dni
Hmotnosť15,000 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod