O spoločnosti

Tu na www.chlpaci.sk milujeme všetkých domácich miláčikov tak veľmi ako aj vy sami!

 

Www.chlpaci.sk sme spustili kvôli veľmi jednoduchému dôvodu : neznášali sme, keď sme museli tráviť drahocenný čas hľadaním a kupovaním kvalitného krmiva pre našich štvornohých miláčikov.

Ak budeme realisti, v dnešnom uponáhľanom svete máme tak málo času, že si ho nevieme nájsť ani na samého seba. A ak aj vám záleží čo papá váš miláčik a krmivá zo supermarketov nie sú alternatíva, chlpaci.sk sú pre Vás to pravé.

Na našom eshope môžete nájsť produkty od viac ako 50tich výrobcov krmív vysokej kvality. Všetky Vaše objednávky môžu byť dodávané priamo k vám domov spoločnosťou InTime. Navyše s našou jedinečnou autoobjednávkou vám stačí vytvoriť objednávku len raz, nastaviť si frekvenciu dodávok a my vám vaše krmivo budeme voziť pravidelne k vám domov v stanovených intervaloch. Navyše ste stále pánom situácie pretože si vašu autoobjednávku môžete kedykoľvek zrušiť a nastaviť novú.

A keďže prenecháte nosenie vreciek s krmivom na kuriéra, sami môžete ušetriť tým, že si napríklad namiesto 3Kg balenia kúpite rovno 10Kg balenie, ktoré sú cenovo výhodnejšie.

 

A o tomto celom vlastne chlpaci.sk sú – pomáhajú Vám ušetriť peniaze a čas, ktorý môžete stráviť s vašimi štvornohými miláčikmi.

Ďakujem za Vašu dôveru.

 

Tím chlpaci.sk